ŚLĄSKIE PRZEBOJE – artykuł „Pracują nad kolejnymi teledyskami: Beata Mańkowska”

Pracują nad kolejnymi teledyskami

Ostatnie tygodnie i miesiące, to czas wyjątkowo wytężonej pracy naszych Gwiazd na planach teledysków… Niebawem czeka nas kolejna niespodzianka.

Dobra wiadomość dla Fanów Beaty Mańkowskiej – choć od premiery nowego teledysku popularnej Artystki (do piosenki Świat jest piękny) minęło zaledwie kilka tygodni, w najbliższym czasie czeka nas kolejna premiera teledyskowa. Tym razem Beata zrealizowała videoclip do utworu Nie martw się. Sądząc po zdjęciach na facebookowym profilu, zdjęcia również powstawały w malowniczych plenerach na północy Europy.
Piosenki, do których powstają teledyski pochodzą z debiutanckiego krążka Beaty Mańkowskiej (Taka właśnie jestem), który ukazał się w 2017 roku. Artystka podobno już powoli zaczyna zbierać materiał na kolejny krążek, czego przedsmakiem jest nowa piosenka, którą można usłyszeć w stacjach radiowych.

 

fot.: Ala Oswald

Źródło: Śląskie Przeboje

https://www.slaskieprzeboje.pl/zaslyszane/pracuja-nad-kolejnymi-teledyskami-beata-mankowska?fbclid=IwAR0sqpYbFnf7TYsWeAU2MfXXsA1N2XJiJSgJ0arEGOKRqN7u9KpFlkQIa4o

Beata Mańkowska
E-mail: bmankowska@gmail.com Telefon: 510 143 484