Zapowiedź PREMIERY teledysku Beaty Mańkowskiej „Świat jest piękny” – wywiad.

Premiera nowego teledysku Beaty Mańkowskiej

 

Serdecznie zapraszamy na premierę nowego teledysku do utworu „Świat jest piękny” Beaty Mańkowskiej. Siemianowicka artystka przed wakacjami została zaproszona do przepięknej Norwegii. Zabrała ze sobą ekipę filmową i nagrała tam dwa teledyski do utworów jej debiutanckiej płyty „Taka właśnie jestem”. Jeden z nich to „Świat jest piękny”, w tę niedzielę (08.09.2019) będzie miał premierę telewizyjną w Szlagierowej Liście TVS, o godz. 20.00.

– Dużo koncertuję, tworzę nowe programy muzyczne wspólnie z różnymi artystami i cały czas realizuje swoje pomysły artystyczne.
Aktualnie pracuje nad materiałem do nowej płyty. Podniosłam sobie teraz nieco poprzeczkę i na płycie pojawią się nie tylko teksty mojego autorstwa, ale również moje kompozycje muzyczne. Myślę, że piosenki te będą bardzo zróżnicowane, jak na pierwszej płycie, i będą w różnych klimatach.
Ta płyta to będzie… taka dojrzała Mańkowska.
– Powstał już pierwszy utwór. Piosenkę napisałam dla mojej siostry i szwagra z okazji ich ślubu. Opowiada ich historię życia, czyli o oczekiwanej miłości. Myślę, że utwór ten będzie fajną dedykacją dla wszystkich nowożeńców. Piosenka pojawiła się już w stacjach radiowych, a teledysk jest w trakcie realizacji. Premiera planowana jest na koniec roku. Aranż do utworu stworzył Adam Kłos. Tytuł to „Wyśniony sen”.  – mówi Beata Mańkowska.

Tymczasem teledysk „Świat jest piękny”, dostępny jest na kanale Beaty i można go już oglądnąć  >>>zobacz<<<. Drugi premierowy teledysk pt. „Nie martw się” zobaczymy w przyszłym tygodniu w Telewizji TVS w programie MY WAM TO ZAGRAMY.

źródło: Aktualności Siemianowice Śląskie
http://www.siemianowice.pl/aktualnosci/premiera-nowego-teledysku-beaty-mankowskiej.14837/?fbclid=IwAR07R1mQggAYwb3riHmrG3MIJMjawR8pwuy98SATHUC__GMg2_QtDsXgCpA
Beata Mańkowska
E-mail: bmankowska@gmail.com Telefon: 510 143 484